Dokonale čistá okna

Dokonale čistá okna

Dokonale čistá oknaKvalitní a elegantní robotické čističe oken jsou výborným pomocníkem do domácnosti. Aby vaše okna, skla nebo obklady zářily naprostou čistotou, poradíme vám pár tipů.

Jednou z možností, jak dosáhnout lesklých oken, je vyměnit utěrky za čisté po každém vyčištěném okně. Ač se to nemusí zdát, okno bývá pokryté jemným prachem a pokud použijete jednou utěrku vícekrát, mohou na skle zůstat šmouhy.

Pokud se vám stále zdá, že skla nejsou dokonale vyleštěná, můžete na okno nastříkat čisticí prostředek, na čističi vyměnit utěrky z mikrovlákna a nechat omýt okno znovu.

Nejmodernější robotické čističe oken pracují ve tří fázích, čímž zaručí dokonale čistá okna. Nejdříve se utěrkou z mikrovlákna setřou z oken ty největší nečistoty. Dále použije silikonovou stěrku, jejíž pomocí se zbaví zbylých nečistot a kapiček. Na závěr se okno ještě vyleští jemnou mikrovláknovou textilií.

O webu

Nebaví vás neustálé nudné čištění oken a jiných skleněných ploch? Robotický čistič oken je tu právě pro vás. Je vhodný nejen na okna, ale i na zrcadla, zrcadlové skříně a jiné skleněné plochy či obkladačky. Tento výborný domácí pomocník vás jistě dostane nejen svými výbornými výsledky, snadnou obsluhou a jednoduchou údržbou, ale i svým jedinečným designem, díky kterému dokáže umýt nečistoty i z těch nejzazších rohů. Pokud máte zájem se o tomto domácím pomocníkovi dozvědět více, naše webová stránka je tu právě pro vás!