Robotický čistič oken

Robotický čistič oken

Už žádné ruční čištění oken!Už žádné ruční mytí oken!Pořiďte si robotického čističe oken, který tuto práci udělá za vás.  Robotický čistič oken je unikátním přístrojem, který vám pomůže umýt nejen okna, ale i zrcadla, zrcadlové skříně a jiné skleněné plochy nebo na obkladačky či sprchové kouty. Díky své jedinečné konstrukci se vyčistí a vyleští každý kousíček zaneřáděného skleněného povrchu.

Výborný čistič oken jistě ocení nejen lidé s velkými okny, ale i obyvatelé vyšších pater bytových domů. Tohoto domácího pomocníka jistě uvítají také lidé s pohybovým omezením, pro které je ruční omytí oken nemyslitelné.

Používání tohoto domácího pomocníka není nijak složité. Stačí jej umístit na plochu, kterou chcete nechat očistit. Okamžitě po zapnutí se robotický čistič oken přisaje na sklo a začíná pracovat. Čistič oken se na skle pohybuje pomocí silikonových pásů, takže se nemusíte bát, že by se jeho pohybem sklo poškrábalo. Pokud se vám bude zdát, že čistič oken nějaký kousek vynechal, můžete ho snadno navést pomocí dálkového ovladač.

Robotický čistič oken Hobot dokáže vyčistit i obklady v koupelně.Jestli se obáváte toho, že bude robotický vysavač často narážet do rámů oken, díky moderní technologii se nemusíte bát. Čistič oken automaticky rozpozná velikost čištěného povrchu a to jak ve vodorovné, tak i svislé poloze.

Tito domácí pomocníci jsou napájeni pomocí šňůry, která je zapojena do zásuvky. V případě, že v domácnosti vypadne elektřina, robotický vysavač na to upozorní. Nemusíte se obávat, že by vám čistič z okna upadl. Má totiž ještě záložní baterii, která zabraňuje jeho spadnutí.

Robotické vysavače jsou novinkou na trhu. Poprvé se u nás objevili v roce 2013 a od té doby jejich obliba stále stoupá. Také došlo ke snížení pořizovací ceny. Když se robotický čistič oken poprvé objevil v českých obchodech, jeho cena se pohybovala kolem 20 tis. Kč. Dnes však již můžete pořídit opravdu kvalitní, bezpečný a spolehlivý čistič za 7 000 Kč.

Zatímco robotický čistič oken pracuje za vás, vy se můžete věnovat příjemnějším činnostem.

O webu

Nebaví vás neustálé nudné čištění oken a jiných skleněných ploch? Robotický čistič oken je tu právě pro vás. Je vhodný nejen na okna, ale i na zrcadla, zrcadlové skříně a jiné skleněné plochy či obkladačky. Tento výborný domácí pomocník vás jistě dostane nejen svými výbornými výsledky, snadnou obsluhou a jednoduchou údržbou, ale i svým jedinečným designem, díky kterému dokáže umýt nečistoty i z těch nejzazších rohů. Pokud máte zájem se o tomto domácím pomocníkovi dozvědět více, naše webová stránka je tu právě pro vás!