Příslušenství

Příslušenství

Dálkový ovladač EcovansKe každému zařízení patří také příslušenství. Jedná se především o náhradní součásti. Jedná se zejména o čistící kroužek a o utěrky z mikrovlákna. Utěrky z mikrovlákna jsou totiž nevíce znečištěnou a také používanou součástí robotických čističů oken.  Bývají často zanešené nebo potrhané. Proto je nutné je čas od času vyměnit.

Během používání robota může dojít také k poškození čistícího kroužku, na který se utěrky z mikrovlákna upevňují. Nejčastěji dochází k odlomení malého kousku kroužku. Naštěstí cena těchto náhradních dílů není nijak závratná a můžete si je pořídit jak ve specializovaných obchodech s elektronikou, tak i na internetu.

Mezi příslušenství k robotickému čističi oken se řadí také dálkový ovladač, kterým můžete tento čistič ovládat. Pokud se vám zdá, že je na okně šmouha nebo některé místo robotický čistič vynechal, můžete ho snadno, rychle a bez obtíží nasměrovat přesně tam, kde chcete.

O webu

Nebaví vás neustálé nudné čištění oken a jiných skleněných ploch? Robotický čistič oken je tu právě pro vás. Je vhodný nejen na okna, ale i na zrcadla, zrcadlové skříně a jiné skleněné plochy či obkladačky. Tento výborný domácí pomocník vás jistě dostane nejen svými výbornými výsledky, snadnou obsluhou a jednoduchou údržbou, ale i svým jedinečným designem, díky kterému dokáže umýt nečistoty i z těch nejzazších rohů. Pokud máte zájem se o tomto domácím pomocníkovi dozvědět více, naše webová stránka je tu právě pro vás!